O firmie

WAM Meble

Firma została założona w 1993 r. w niewielkim lokalu przy ul. Rynek 6. Był to pierwszy prywatny sklep meblowy w Rabce-Zdroju. W późniejszych latach sklep stopniowo powiększał swoją powierzchnię, aż w roku 2012 przeniósł swoją siedzibę do własnego nowo wybudowanego budynku przy ul. Kasprowicza. W 2015 roku uruchomiliśmy niedużą filię naszej firmy w Jordanowie przy ul. 3-go Maja. Ciężko znaleźć dom lub mieszkanie w okolicy w którym nie ma ani jednego mebla pochodzącego z naszego sklepu.

Od samego początku celem naszej firmy było dostarczanie klientom mebli wysokiej jakości niezależnie od poziomu cenowego. Kilka razy w roku bierzemy udział w największych targach meblowych w Polsce oraz śledzimy na bieżąco trendy w branży meblarskiej aby móc zaoferować Państwu meble, które będą ozdobą każdego wnętrza. Aby zapewnić fachowe doradztwo nasz personel ciągle poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie klienta z zakupów w naszym sklepie.

Bardzo ważna częścią naszej działalności jest sprzedaż materacy, dlatego w naszym salonie stale na ekspozycji znajduje się kilkadziesiąt modeli tak aby mogli Państwo swobodnie na każdym się położyć i dokonać jak najlepszego wyboru. Nasz personel służy pomocą i fachowym doradztwem. Serdecznie zapraszamy!